Рекордний макіяж

Відомий візажист з України Влада Фоменко-Хаггерті, яка живе і працює в Лос-Анджелесі, створила найдорожчий макіяж губ у світі, встановивши світовий рекорд.

Наголошується, що її робота з використанням діамантів увійде в Книгу рекордів Гіннесса, як найдорожчий макіяж губ в історії. Як повідомляє NV.ua встановити світовий рекорд українці вдалося завдяки співпраці з брендом Smashbox Cosmetics, який запросив її на посаду головного lip-візажиста компанії.

Спільно з дизайнером ювелірних прикрас Зої Чікко був створений макіяж губ з використанням 80 діамантів у 6,5 карат. Загальна вартість діамантів склала в середньому близько 26,5 тисяч доларів, що дозволило встановити рекорд.

Для того, щоб прикріпити алмази до губ Фоменко-Хаггерті використовувала звичайний декоративний клей, яким фіксують стрази, а також блиски для губ з нової колекції Smashbox Cosmetics.

макіяж

макіяж

Про те, що її робота отримала офіційний статус найдорожчого макіяжу губ у світі візажист особисто повідомила на своїй сторінці в Instagram.

«Я неймовірно щаслива повідомити, що ми офіційно встановили рекорд і зробили найдорожчий макіяж губ в історії! Цей діамантовий макіяж губ був створений 22 березня під час спільного заходу Smashbox Cosmetics і Sephora VIB Rouge. Ми використовували діаманти в 6,5 карат, вартістю 26,5 тисяч доларів», — написала Фоменко-Хаггерті.

Радо вітаємо успіх Влади та пишаємося її досягненнями, адже її історія надихає молоде покоління українських митців краси на нові звершення і, як не дивно, навіть рекорди. Як знати, можливо Влада розпочала свою успішну кар’єру з того, що просто закінчила курси макіяжу у Львові http://kursmakiazha.mystyle.lviv.ua , Одесі чи Києві.

ProLex.com.ua

Другие статьи >>>

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *