Новий порядок надання безоплатної правової допомоги

БПД

Парламент вдосконалив порядок надання безоплатної правової допомоги. Це відбулось шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

Варто зазначити, що змінами розширено й повноваження щодо представництва інтересів суб’єктів права в окремих категорія цивільних справ.

Відповідно до статті 14 вищезазначеного Закону безоплатна вторинна правова допомога окремим суб’єктам права надаватиметься не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими відповідними центрами БВПД, одночасно.

Окрім того, як було зазначено вище, відтепер в окремих цивільних справах інтереси клієнтів у суді можуть представляти працівники системи надання БПД.

Йдеться про доповнення статті 21 Закону, де передбачено, що, крім адвокатів, центр може уповноважувати своїх фахівців надавати допомогу у спорах, що виникають, зокрема, з трудових відносин, спорах щодо захисту соціальних прав, малозначних спорах, щодо представництва малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена.

Більш детально на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *