Як відкрити власну майстерню по проведенню ремонту взуття

Ремонт взуття

В період економічної кризи більшість сервісних компаній переживають нелегкі часи. Це абсолютно не стосується бізнесменів, які займаються ремонтом взуття. Вони завжди мають шанс одержувати додаткові прибутки. Відновлення сезонного взуття – це дуже популярна послуга, якою користуються люди, що належать до різних соціальних категорій. Одна з переваг такого виду діяльності – мінімальна собівартість можливих затрат. У вартість послуг в основному закладається робота майстра. Саме тому багато бізнесменів-початківців вибирають цей напрямок діяльності своєї компанії.

Які документи необхідні для відкриття сервісної компанії по ремонту взуття

Оформлення документів – важливий етап початку роботи сервісної компанії. Майбутньому бізнесмену необхідно звернутись до територіальної податкової служби, щоб одержати свідоцтво на право займатись підприємництвом. До заяви, заповненої по установленій формі, прикладається копія паспорта, ідентифікаційного номера та чек банку, який підтверджує сплату державного мита. Процедура реєстрації займає біля п’яти днів. Щоб не витрачати свого вільного часу, можна доручити процес оформлення документів спеціалізованій сервісній фірмі. Вона швидко виконає всі формальності, тому ремонт взуття можна буде розпочинати в найближчий час.

Яке обладнання потрібне для ремонту взуття

Для відкриття майстерні потрібно придбати робоче обладнання та матеріали. Спеціалісти рекомендують купувати бувші у вжитку інструменти, які дозволять зекономити фінансові витрати. Щоб успішно виконувати перші замовлення відвідувачів, необхідно зробити певний запас матеріалу:

  • набойок;
  • накладок;
  • каблуків;
  • шматочків шкіряних закотовок;
  • клею;
  • цвяхів;
  • ниток.

Для ремонту взуття потрібні будуть супінатори, підошви та замки-блискавки.

Майстер-взуттьовик не зможе працювати без швейної машини, багатофункціонального станка, лампи та витяжки. В робочому приміщенні має бути не менше двох столів. Один потрібен для виконання ремонту, а другий – для заповнення квитанцій та огляду взуття, яке надходить від клієнтів. Щоб привернути увагу клієнтів, не варто встановлювати занадто високі цінові тарифи. Відвідувачі залюбки будуть приходити в майстерню, де створені всі умови для їх прийому. Високий рівень обслуговування, чистота приміщення, якісне виконання ремонту взуття – це ті фактори, які будуть сприяти одержанню хорошого прибутку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *