Переваги фінансово-економічної експертизи

Економічна експертиза полягає в комплексному дослідженні підприємств на предмет встановлення їх фінансової діяльності і загального стану. Фінансова економічна експертиза дозволяє вирішити певні фінансові питання, визначити дотримання законодавства при проведенні фінансових операцій.

Необхідність проведення фінансово-економічного дослідження може виникнути при виявленні завищення підприємством продажної ціни або заниження закупівельної, в разі перевищення допустимого рівня рентабельності та отримання надприбутків монопольними компаніями. Експертиза дозволяє визначити історію виникнення і використання доходів компанії, а також їх негативні відхилення, які суттєво впливають на фінансові показники або призводять до фінансово-економічним порушень.

Досліджувані суб’єкти

Основною метою експертизи є оцінка та розкриття резервів компанії для стабілізації і вдосконалення її фінансового стану, і згодом організації доцільної фінансової діяльності. Досліджуваними суб’єктами є користувачі фінансових даних комерційних організацій, що мають зацікавленість в їх діяльності. Їх можна умовно розділити на два типи — внутрішні і зовнішні користувачі.

  • До внутрішніх суб’єктів відноситься адміністрація підприємства і її штат, а також власники.
  • До зовнішніх суб’єктів відносяться інвестори, постачальники, споживачі, а також партнери в особі кредиторів, акціонерів або дочірніх спільнот.

Слід враховувати, що предметами будь-яких окремих досліджень є конкретні факти або фінансові операції, які виявляються і встановлюються або навпаки, спростовуються при проведенні експертизи або в ході судових розглядів, які потребують визначення фінансово-економічної оцінки.

Звернутися за консультацією та оформити заявку на проведення фінансово-економічної експертизи можна на сайті висококваліфікованого експерта-економіста Руслана Віталійовича Барабаша: https://rvbarabash.com.ua/

Завдання, які вирішуються за допомогою фінансово-економічного дослідження

  • Експерт досліджує реальні фінансово-економічні показники в випадках фальсифікації інформації про доходи та витрати компанії.
  • Її платоспроможність, фінансову стабільність і ліквідність.
  • Ознаки та причини банкрутства або несплати кредиту, а також динаміку фінансової діяльності.
  • Факти порушень використання грошових фондів.
  • Рівень забезпечення компанії обіговими коштами.

Дослідження даних документів сприяє визначенню рівня рентабельності компанії, її прибутковість і оборот капіталу, а основна перевага незалежної фінансової економічної експертизи — це висновок експерта, який є офіційним доказовим документом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *