Під спідницю – no

Великобритания

Парламент Великої Британії прийняв закон, за яким за таємне фотографування жінок під спідницями в Англії та Уельсі тепер можна буде отримати до двох років в’язниці.

Палата лордів ухвалила в третьому читанні доповнення до закону про злочини сексуального характеру. Згідно з документом «використання устаткування» під одягом іншої людини з метою сфотографувати або зняти на відео геніталії, сідниці або спідню білизну визнане різновидом вуаєризму і може бути покаране штрафом і/або ув’язненням на строк до 2-х років.

Апскертинг (від англ. upskirting; дослівно — «піднімання спідниці») став серйозною проблемою з появою смартфонів. Тому відповідні статті в законодавстві різних країн стали з’являтися нещодавно, і країн цих поки що небагато.

У кримінальному праві, як і в багатьох інших сферах, регіони Сполученого Королівства є автономними. У Шотландії пункт про апскертинг  в кримінальному кодексі з’явився в 2011 році. У 2018-му експерти підрахували, що відтоді щорічно порушувалося в середньому по 3,5 справи подібного роду.

 

За інформацією поратла Закон і бізнес.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *