У ГДФС роз’яснило питання подання декларації про майновий стан і доходи громадянами – переселенцями з тимчасово окупованої території.

Зміна податкових рахунків

У ДФС у Полтавській області роз’яснило питання подання декларації про майновий стан і доходи громадянами – переселенцями з тимчасово окупованої території.

Згідно з п. 49.1 ст. 49 ПКУ податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Пунктом 45.1 ст. 45 ПКУ встановлено, що податковою адресою платника податків — фізичної особи визнається місце його проживання, за яким він береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків — фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

Податкова декларація повинна містити обов’язкові реквізити, зокрема про місце проживання платника податків (п. 48.3 ст. 48 ПКУ). Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пп. 48.3 та 48.4 ст. 48 ПКУ.

Більш детально тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *